Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 92 m²,
Masazır q.
1/16
Bütün şəkillər
+8 şəkil
142 000 AZN
1 540 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
92 m²
Sahə
2 / 9
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 92 m²,
Masazır q.
masazır YENİ BAKI 2/9 mertebe tam əşyalı qanuni 3 otaqlı mənzil satılır.KUPÇASI var İPOTEKAYA yararlıdır.
Bakı, Masazır qəsəbəsi,
Bakı, Masazır qəsəbəsi,
Xəritədə bax
Abşeron r.
Masazır q.
Qurtuluş 93 YK
Şükür
Vasitəçi (agent)
Bəyən Al Əmlak
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 20:00
Bakı, Abşeron r., Əliağa Vahid küç. 116
Bütün 17 təklifə baxmaq
№ 6129649
•
Baxış sayı: 42
•
Yeniləndi: Dünən, 15:40
142 000 AZN
1 540 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
92 m²
Sahə
2 / 9
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 20:00
Bakı, Abşeron r., Əliağa Vahid küç. 116
Bütün 17 təklifə baxmaq