Alqı-satqı
4 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 130 m²,
Yasamal r.
1/18
Bütün şəkillər
+10 şəkil
234 900 AZN
1 810 AZN/m²
4 otaqlı
Köhnə tikili
130 m²
Sahə
3 / 9
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 4 otaqlı köhnə tikili 130 m²,
Yasamal r.
Yeni yasamalda 286 nömrəli məktəbin yanında 5dən 4 otaqa düzəlmə 130kv mənzil satılır. Leninqrad proyektli 9mərtəbəli binanın 3 cü mərtəbəsində yerləşir. Ofis haqqı 1%.
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 21:00
Bakı, Nərimanov r., Həsən Əliyev küç. 94A
Bütün 140 təklifə baxmaq
№ 6127354
•
Baxış sayı: 69
•
Yeniləndi: 13.05.2026, 18:01
234 900 AZN
1 810 AZN/m²
4 otaqlı
Köhnə tikili
130 m²
Sahə
3 / 9
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 21:00
Bakı, Nərimanov r., Həsən Əliyev küç. 94A
Bütün 140 təklifə baxmaq