Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 68 m²,
Biləcəri q.
1/19
Bütün şəkillər
+11 şəkil
160 000 AZN
2 350 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
68 m²
Sahə
4 / 5
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 68 m²,
Biləcəri q.
Menzil tecili satilir Daskent proyekt ipotekaya yararli qanuni 3 otaq.Real aliciya endirim var. Ofis haqqi 30 faiz
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nəsimi r., Hənifə Ələsgərova küç. 17
Bütün 443 təklifə baxmaq
№ 6126819
•
Baxış sayı: 76
•
Yeniləndi: Dünən, 16:22
160 000 AZN
2 350 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
68 m²
Sahə
4 / 5
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nəsimi r., Hənifə Ələsgərova küç. 17
Bütün 443 təklifə baxmaq