Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 54 m²
1/5
Bütün şəkillər
94 000 AZN
1 740 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
54 m²
Sahə
2 / 5
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 54 m²
sultan sadliq sarayinin duz yaninda yerlesen yeni tikili apartmanda yerlesen tenmrden yeni cixmis menzil satisa cixarilib etrafkli melumat ve eve baixs ucn zeng veya vp uzernden elaqe4 saxlayn
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 22:00
Bakı, Nəsimi r., Sübhi Salayev
Bütün 32 təklifə baxmaq
№ 6126391
•
Baxış sayı: 64
•
Yeniləndi: 13.05.2026, 14:48
94 000 AZN
1 740 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
54 m²
Sahə
2 / 5
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 22:00
Bakı, Nəsimi r., Sübhi Salayev
Bütün 32 təklifə baxmaq