Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 68 m²
1/8
Bütün şəkillər
109 000 AZN
1 600 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
68 m²
Sahə
2 / 5
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 68 m²
yeni tikili apartman kupcali menzil satisa cixarilib etrafli melumat ve eve baxis ucn zneg ve y avp uzernden elaqe saxlayn
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 22:00
Bakı, Nəsimi r., Sübhi Salayev
Bütün 32 təklifə baxmaq
№ 6126337
•
Baxış sayı: 51
•
Yeniləndi: Dünən, 14:47
109 000 AZN
1 600 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
68 m²
Sahə
2 / 5
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 22:00
Bakı, Nəsimi r., Sübhi Salayev
Bütün 32 təklifə baxmaq