Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 72 m²,
Nərimanov r.
1/4
Bütün şəkillər
194 000 AZN
2 690 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
72 m²
Sahə
9 / 10
mərtəbə
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 72 m²,
Nərimanov r.
Şəhərin mərkəzində yaşıllıqlarla əhatəli uyğun kvmetr ev satışda.Binanın geniş ,yaşıl həyəti var.28 Metroya piaya məsafəsi. Ciddi alıcılarla yerində baxmaq mümkündür. WhatsApp aktivdir.
Agentlik
Hər gün: 09:00-19:00
Bakı, Nəsimi r., Səməd Vurğun küçəsi 174
Bütün 357 təklifə baxmaq
№ 6126294
•
Baxış sayı: 63
•
Yeniləndi: 13.05.2026, 14:27
194 000 AZN
2 690 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
72 m²
Sahə
9 / 10
mərtəbə
Sadiq Məmmədli.
Vasitəçi (agent)
Mr/Max Property
Agentlik
Hər gün: 09:00-19:00
Bakı, Nəsimi r., Səməd Vurğun küçəsi 174
Bütün 357 təklifə baxmaq