Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 79.5 m²,
Badamdar q.
1/9
Bütün şəkillər
+1 şəkil
131 175 AZN
1 650 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
79.5 m²
Sahə
2 / 4
mərtəbə
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 79.5 m²,
Badamdar q.
🔑 S A T I L I R 📍 Səbail ray.Badamdar qəs. 3-cü massiv 🏠 4 mərtəbənin 2 -ci mərtəbəsi. 🛏 2 otaq + mətbəx 📐 79.5 kv \ m ✨ təmirsiz - zövqə görə təmir etmək imkani 🚗 qaraj var 📃 Müqavilə 🚩 Yaxınlıqda bütün infrastukturlar mövcuddur.
Bakı, Badamdar qəs. 3-cü massiv
Bakı, Badamdar qəs. 3-cü massiv
Xəritədə bax
Səbail r.
Badamdar q.
Elvin Haciyev
Vasitəçi (agent)
Garant Əmlak 1
Agentlik
Bazar ertəsi - Bazar: 10:00-22:00
Bakı, Yasamal r., Hüseyn Cavid pr. 209
Bütün 544 təklifə baxmaq
№ 6125687
•
Baxış sayı: 121
•
Yeniləndi: 13.05.2026, 18:22
131 175 AZN
1 650 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
79.5 m²
Sahə
2 / 4
mərtəbə
Elvin Haciyev
Vasitəçi (agent)
Garant Əmlak 1
Agentlik
Bazar ertəsi - Bazar: 10:00-22:00
Bakı, Yasamal r., Hüseyn Cavid pr. 209
Bütün 544 təklifə baxmaq