Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²,
Xətai r.
1/12
Bütün şəkillər
+4 şəkil
135 000 AZN
2 080 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
65 m²
Sahə
7 / 9
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²,
Xətai r.
📍 Nəsrəddin Tusi küçəsi 62 saylı avtobusun son dayanağı 🏢 9 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsi 🌅 , Leninqrad Layihəli 🛋 Qanuni 2 otaq 💰 Qiymət: 135,000 AZN ✅ Çıxarış mövcuddur
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Nərimanov r., Fətəli Xan Xoyski küç. 114
Bütün 99 təklifə baxmaq
№ 6125605
•
Baxış sayı: 100
•
Yeniləndi: Dünən, 14:09
135 000 AZN
2 080 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
65 m²
Sahə
7 / 9
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Ramil
Vasitəçi (agent)
Smart House
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Nərimanov r., Fətəli Xan Xoyski küç. 114
Bütün 99 təklifə baxmaq