Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 100 m²,
8 Noyabr m.
1/11
Bütün şəkillər
Satış dayandırılıb
+3 şəkil
Satış dayandırılıb
: 16.05.2026, 12:26
328 000 AZN
3 280 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
100 m²
Sahə
6 / 15
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 100 m²,
8 Noyabr m.
Geniş həyəti yer alti qarajji uşaq meydançasi 24 saat mühafizə xidməti bina sürətli liftlər ilə təchiz olunub su qaz işiq daimidir
Bakı, Əbdüllvahab Salamzadə küçəsi
Bakı, Əbdüllvahab Salamzadə küçəsi
Xəritədə bax
Nəsimi r.
20 Yanvar m.
8 Noyabr m.
Bakı Asiya Universiteti
Grand Hayat Residence
№ 6123393
•
Baxış sayı: 65
Satış dayandırılıb
: 16.05.2026, 12:26
328 000 AZN
3 280 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
100 m²
Sahə
6 / 15
mərtəbə
Çıxarış
Təmir