Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 54 m²,
Masazır q.
1/14
Bütün şəkillər
+6 şəkil
84 000 AZN
1 560 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
54 m²
Sahə
1 / 6
mərtəbə
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 54 m²,
Masazır q.
Abşeron rayonu Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksinde 3 otaqlı 54 kv 6 mertebeli binanın hündür 1 ci mertebesinde yeni təmirli menzil. Kompleksdə məktəb baxça bütün şərait var
Bakı, Masazır qəsəbəsi,
Bakı, Masazır qəsəbəsi,
Xəritədə bax
Abşeron r.
Masazır q.
Qurtuluş 93 YK
RA Əmlak Abşeron
Vasitəçi (agent)
RA Əmlak Abşeron
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Abşeron r., Masazır qəs., "Qurtuluş 93" YK, bina 77
Bütün 125 təklifə baxmaq
№ 6122516
•
Baxış sayı: 58
•
Yeniləndi: 12.05.2026, 12:41
84 000 AZN
1 560 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
54 m²
Sahə
1 / 6
mərtəbə
Təmir
RA Əmlak Abşeron
Vasitəçi (agent)
RA Əmlak Abşeron
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Abşeron r., Masazır qəs., "Qurtuluş 93" YK, bina 77
Bütün 125 təklifə baxmaq