Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 78 m²
1/11
Bütün şəkillər
+3 şəkil
140 000 AZN
1 790 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
78 m²
Sahə
9 / 15
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 78 m²
Kupçalı İpotekaya yararlı Əşuali satilir. Tam merkezde Heydər parkjn yani Ofis haqqi 1 faiz
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Xırdalan ş., Heydər Əliyev pr. 30
Bütün 92 təklifə baxmaq
№ 6122471
•
Baxış sayı: 72
•
Yeniləndi: 12.05.2026, 12:32
140 000 AZN
1 790 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
78 m²
Sahə
9 / 15
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Xırdalan ş., Heydər Əliyev pr. 30
Bütün 92 təklifə baxmaq