Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 70 m²
1/14
Bütün şəkillər
+6 şəkil
108 000 AZN
1 540 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
70 m²
Sahə
6 / 11
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 70 m²
XİRDALANDA 3 OTAG SƏNƏD KUPCA İPOTEKAYA YARARLİ Mənzildə təmirdən sonra yaşayiş olmayib.
Xırdalan, Abşeron Gənclər şəhərciyi
Xırdalan, Abşeron Gənclər şəhərciyi
Xəritədə bax
Xırdalan
Elbrus bəy
Vasitəçi (agent)
My Dom Xırdalan 3
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Xırdalan, Abşeron r., Heydər Əliyev pr.
Bütün 32 təklifə baxmaq
№ 6122151
•
Baxış sayı: 105
•
Yeniləndi: Bugün, 13:09
108 000 AZN
1 540 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
70 m²
Sahə
6 / 11
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Elbrus bəy
Vasitəçi (agent)
My Dom Xırdalan 3
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Xırdalan, Abşeron r., Heydər Əliyev pr.
Bütün 32 təklifə baxmaq