Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 122 m²,
Gənclik m.
1/22
Bütün şəkillər
+14 şəkil
465 000 AZN
3 810 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
122 m²
Sahə
4 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 122 m²,
Gənclik m.
Ekskluziv satis.Genclik metrosuna yaxin qazli ve kupcali binada esyali ela temirli ve temirden sonra yasanmamis sahesi 123 kv olan 3 otaqli menzil satilir.Ofis haqqi 1 faizdir.
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 105/35
Bütün 796 təklifə baxmaq
№ 6121960
•
Baxış sayı: 146
•
Yeniləndi: 14.05.2026, 21:57
465 000 AZN
3 810 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
122 m²
Sahə
4 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Anar bəy
Vasitəçi (agent)
Real Əmlak Nərimanov
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 105/35
Bütün 796 təklifə baxmaq