Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 92 m²,
Həzi Aslanov m.
1/12
Bütün şəkillər
+4 şəkil
217 000 AZN
2 360 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
92 m²
Sahə
7 / 20
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 92 m²,
Həzi Aslanov m.
Hezi Aslanov m/st yaxinliginda temirsiz mənzil satisa cixarilir. Mənzildə yaşamaq üçün hər şey mövcuddur Deyerinden ucuz qiymete satilir. Daha ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Səbail r., Üzeyir Hacıbəyli küç. 21
Bütün 569 təklifə baxmaq
№ 6119837
•
Baxış sayı: 78
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 13:46
217 000 AZN
2 360 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
92 m²
Sahə
7 / 20
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
ƏLİ
Vasitəçi (agent)
Bakı Əmlak Sahil
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Səbail r., Üzeyir Hacıbəyli küç. 21
Bütün 569 təklifə baxmaq