Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 72 m²,
Abşeron r.
1/8
Bütün şəkillər
120 000 AZN
1 670 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
72 m²
Sahə
2 / 15
mərtəbə
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 72 m²,
Abşeron r.
XİRDALANİN MƏRKƏZİ GANUNİ 2 OTAG Mənzil əşyali satilir
Xırdalan, H.Əliyev prospekti
Xırdalan, H.Əliyev prospekti
Xəritədə bax
Abşeron r.
Elbrus bəy
Vasitəçi (agent)
My Dom Xırdalan 3
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Xırdalan, Abşeron r., Heydər Əliyev pr.
Bütün 30 təklifə baxmaq
№ 6119789
•
Baxış sayı: 74
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 13:36
120 000 AZN
1 670 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
72 m²
Sahə
2 / 15
mərtəbə
Təmir
Elbrus bəy
Vasitəçi (agent)
My Dom Xırdalan 3
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Xırdalan, Abşeron r., Heydər Əliyev pr.
Bütün 30 təklifə baxmaq