Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 84 m²,
Masazır q.
1/11
Bütün şəkillər
+3 şəkil
110 000 AZN
1 310 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
84 m²
Sahə
5 / 9
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 84 m²,
Masazır q.
Masazır qəsəbəsi , A plus marketlə , (Nazim MTK) , yanında 9 mərtəbəli liftli binananın 5 cı mərtəbəsində sahəsi 84 kv olan 2 otaqlı təmirli mənzil satılır.Su, işıq, qaz daimi. Kupçası var. Yol kənarıdır. Əlavə məlumat üçün zəng edəbilərsiniz.
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 22:00
Xırdalan, Abşeron r., Masazir qəs., Qurtuluş 93 YK, Bina 60
Bütün 58 təklifə baxmaq
№ 6119728
•
Baxış sayı: 121
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 13:18
110 000 AZN
1 310 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
84 m²
Sahə
5 / 9
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Qurtuluş əmlak
Vasitəçi (agent)
Qurtuluş Əmlak Masazır
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 22:00
Xırdalan, Abşeron r., Masazir qəs., Qurtuluş 93 YK, Bina 60
Bütün 58 təklifə baxmaq