Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 107 m²,
Nəriman Nərimanov m.
1/17
Bütün şəkillər
+9 şəkil
355 000 AZN
3 320 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
107 m²
Sahə
10 / 17
mərtəbə
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 107 m²,
Nəriman Nərimanov m.
Nerimanov rayonu Heyder Eliyev prospektinde Koroglu metrosunun yaxinligi.3 otag 107kv super temirli ve esyali menzil satilisa cixarilir.Menzilin komunnal xidmetler 24 saatdi.Qiymet 355.000m real alici ile danismag olar.Ofis haqqi 1 faiz
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 18:00
Bakı, Xətai r., Afiyəddin Cəlilov küç. 26
Bütün 159 təklifə baxmaq
№ 6119618
•
Baxış sayı: 51
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 12:58
355 000 AZN
3 320 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
107 m²
Sahə
10 / 17
mərtəbə
Təmir
Eli emlak
Vasitəçi (agent)
Elite Group Estate
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 18:00
Bakı, Xətai r., Afiyəddin Cəlilov küç. 26
Bütün 159 təklifə baxmaq