Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²,
Nəriman Nərimanov m.
1/19
Bütün şəkillər
+11 şəkil
189 000 AZN
2 910 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
65 m²
Sahə
5 / 5
mərtəbə
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²,
Nəriman Nərimanov m.
Nerimanovda Aganemetulla kucesinde 2 otagli 65kv temirsiz qiymete menzil satilir.Menzil cox gozel erazide yerlesir.Menzil saatli binaya yaxin yerlesir binanin ve menzilin kupcasi var.Leningrad proyekt 5\5i/
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 18:00
Bakı, Xətai r., Afiyəddin Cəlilov küç. 26
Bütün 158 təklifə baxmaq
№ 6119510
•
Baxış sayı: 74
•
Yeniləndi: 12.05.2026, 14:39
189 000 AZN
2 910 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
65 m²
Sahə
5 / 5
mərtəbə
Təmir
Eli emlak
Vasitəçi (agent)
Elite Group Estate
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 18:00
Bakı, Xətai r., Afiyəddin Cəlilov küç. 26
Bütün 158 təklifə baxmaq