Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 83 m²,
Masazır q.
1/8
Bütün şəkillər
92 000 AZN
1 110 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
83 m²
Sahə
2 / 6
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 83 m²,
Masazır q.
Masazır qəsəbəsi Baxçalı evlər yaşayış kompleksində 6 mərtəbəli binanın 2 ci mərtəbəsində 83 kv, 3 otağa düzəlmə təmirli , mənzil satılır. kupçalı Ofis ünvanı; Qurtuluşda 60 cı binanın altı Əlavə məlumat üçün zəng edə bilərsiniz.
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 22:00
Xırdalan, Abşeron r., Masazir qəs., Qurtuluş 93 YK, Bina 60
Bütün 58 təklifə baxmaq
№ 6116286
•
Baxış sayı: 87
•
Yeniləndi: 09.05.2026, 19:41
92 000 AZN
1 110 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
83 m²
Sahə
2 / 6
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Qurtuluş əmlak
Vasitəçi (agent)
Qurtuluş Əmlak Masazır
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 22:00
Xırdalan, Abşeron r., Masazir qəs., Qurtuluş 93 YK, Bina 60
Bütün 58 təklifə baxmaq