Alqı-satqı
1 otaqlı yeni tikililər
Satılır 1 otaqlı yeni tikili 40 m²,
Yasamal r.
1/18
Bütün şəkillər
+10 şəkil
136 000 AZN
3 400 AZN/m²
1 otaqlı
Yeni tikili
40 m²
Sahə
5 / 9
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 1 otaqlı yeni tikili 40 m²,
Yasamal r.
Təcili Satılır! MİDA Yasamal. Real bazar dəyərindən aşağı qiymətə. Qaz, Su, İşıq daimi. Sənəd: Kupça
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nərimanov r., Azadlıq pr.
Bütün 44 təklifə baxmaq
№ 6113567
•
Baxış sayı: 240
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 14:55
136 000 AZN
3 400 AZN/m²
1 otaqlı
Yeni tikili
40 m²
Sahə
5 / 9
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nərimanov r., Azadlıq pr.
Bütün 44 təklifə baxmaq