Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 74 m²,
28 May m.
1/16
Bütün şəkillər
+8 şəkil
310 000 AZN
4 190 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
74 m²
Sahə
16 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 74 m²,
28 May m.
Imran Qaslmov Azadllq prosbekti ila kasismada 17/16 tamir ozu edib sirkar ramiri deyil clxarlsl var sahara gornusu Koroqlu hekarina yaxln
Bakı, Azadlıq pr
Bakı, Azadlıq pr
Xəritədə bax
Nəsimi r.
28 May m.
Azərbaycan Dillər Universiteti
Bakı Slavyan Universiteti
Aqa
Vasitəçi (agent)
Əmlakçı Səidə
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 21:00
Bakı, Nərimanov r., Atatürk pr. 27
Bütün 63 təklifə baxmaq
№ 6112208
•
Baxış sayı: 80
•
Yeniləndi: 08.05.2026, 15:08
310 000 AZN
4 190 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
74 m²
Sahə
16 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Aqa
Vasitəçi (agent)
Əmlakçı Səidə
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 21:00
Bakı, Nərimanov r., Atatürk pr. 27
Bütün 63 təklifə baxmaq