Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 103 m²,
Həzi Aslanov m.
1/9
Bütün şəkillər
+1 şəkil
219 000 AZN
2 130 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
103 m²
Sahə
2 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 103 m²,
Həzi Aslanov m.
📍Həzi Aslanov Ⓜ️ çıxışında ✅17/2-ci mərtəbəsi ✅ 2 otaq ✅Sahəsi 105kv ✅Sənəd Kupça 💵Qiymət 219000 Xidmət haqqı 1% təşkil edir
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Nərimanov r., Fətəli Xan Xoyski küç. 114
Bütün 99 təklifə baxmaq
№ 6108784
•
Baxış sayı: 68
•
Yeniləndi: Dünən, 12:18
219 000 AZN
2 130 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
103 m²
Sahə
2 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Fuad
Vasitəçi (agent)
Smart House
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 19:00
Bakı, Nərimanov r., Fətəli Xan Xoyski küç. 114
Bütün 99 təklifə baxmaq