Alqı-satqı
4 otaqlı yeni tikililər
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 137 m²,
İnşaatçılar m.
1/20
Bütün şəkillər
+12 şəkil
275 000 AZN
2 010 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
137 m²
Sahə
12 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 137 m²,
İnşaatçılar m.
Y/Yasamalin merkezi.Bravo supermarkete yaxin 17 mertebeli binanin 12-ci mertebesinde 137 kv 4 otaqdan 3 otaga duzeldilmis yaxsi temirli menzil satilir.
Bakı, Əsəd Əhmədov küçəsi 26
Bakı, Əsəd Əhmədov küçəsi 26
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Yasamal r., Əsəd Əhmədov küç.
Bütün 661 təklifə baxmaq
№ 6104435
•
Baxış sayı: 142
•
Yeniləndi: 13.05.2026, 12:53
275 000 AZN
2 010 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
137 m²
Sahə
12 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Mehman
Vasitəçi (agent)
Real Əmlak Yeni Yasamal
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Yasamal r., Əsəd Əhmədov küç.
Bütün 661 təklifə baxmaq