Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 105 m²,
Nəsimi r.
1/8
Bütün şəkillər
240 000 AZN
2 290 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
105 m²
Sahə
2 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 105 m²,
Nəsimi r.
Ekskluziv !!! Çox Təcili ŞƏHƏRİN MƏRKƏZİNDƏ! Tibb Univ. yanı, 2 otaqlı mənzil! 3 otağa ideal şəkildə 1 ci işıqla düzəlib. Yeni təmirə başladıqda da bu plan üzərindən təmir edə bilərsiniz.
Bakı, Səməd Vurğun küçəsi
Bakı, Səməd Vurğun küçəsi
Xəritədə bax
Nəsimi r.
ASAN Xidmət №1
Melissa Azadlıq
Neftçi bazası
Rasət bəy
Vasitəçi (agent)
Şəhər Evləri
Agentlik
Bazar Ertəsi - Şənbə günləri: 10:00 - 19:00
Bakı, Nəsimi r., Asif Məhərrəmov küç. 3006
Bütün 225 təklifə baxmaq
№ 6103589
•
Baxış sayı: 332
•
Yeniləndi: 10.05.2026, 15:47
240 000 AZN
2 290 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
105 m²
Sahə
2 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Rasət bəy
Vasitəçi (agent)
Şəhər Evləri
Agentlik
Bazar Ertəsi - Şənbə günləri: 10:00 - 19:00
Bakı, Nəsimi r., Asif Məhərrəmov küç. 3006
Bütün 225 təklifə baxmaq