Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 148 m²,
8 Noyabr m.
1/30
Bütün şəkillər
+22 şəkil
420 000 AZN
2 840 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
148 m²
Sahə
22 / 27
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 148 m²,
8 Noyabr m.
Grand Hayat yasayis kompleksi 27/22 mertebesi 3 otaq esyali temirli Kupca var senedler tam qaydasindadir Qaz su isiq var Infrastrukdur cehetden cox elverisli yerdedir Elave melumat ucun elaqe saxlayin Ofis haqqi 1%
Bakı, Tbilisi prospekti
Bakı, Tbilisi prospekti
Xəritədə bax
Yasamal r.
8 Noyabr m.
Grand Hayat Residence
Elan sahibi.
Vasitəçi (agent)
Legend Əmlak
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nəsimi r., Hüseynbala Əliyev küç.
Bütün 69 təklifə baxmaq
№ 6096429
•
Baxış sayı: 108
•
Yeniləndi: 03.05.2026, 13:26
420 000 AZN
2 840 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
148 m²
Sahə
22 / 27
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nəsimi r., Hüseynbala Əliyev küç.
Bütün 69 təklifə baxmaq