Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 88 m²,
Azadlıq Prospekti m.
1/13
Bütün şəkillər
+5 şəkil
265 000 AZN
3 010 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
88 m²
Sahə
18 / 19
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 88 m²,
Azadlıq Prospekti m.
Qanuni 2 otaq 265.000 Kupçalı, Əşyalı 7 ci mikrorayon, Yüksəl MTK Dərnəgül metrosuna yaxın Otaq sayı : Qanuni 2 otaq Sahe : 88 kv.m Mərtəbə : 19/18 Sənəd : kupça ✅ Qiymət : 265.000 AZN Əşyalı
Bakı, Abay Kunanbayev küçəsi
Bakı, Abay Kunanbayev küçəsi
Xəritədə bax
Binəqədi r.
Azadlıq Prospekti m.
7-ci mikrorayon q.
Asan Əmlak Daşınmaz Əmlak Agentliyi
Vasitəçi (agent)
Asan Əmlak
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 19:00
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 99
Bütün 180 təklifə baxmaq
№ 6091806
•
Baxış sayı: 123
•
Yeniləndi: 13.05.2026, 12:34
265 000 AZN
3 010 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
88 m²
Sahə
18 / 19
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 19:00
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 99
Bütün 180 təklifə baxmaq