Alqı-satqı
4 otaqlı yeni tikililər
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 220 m²,
Ağ şəhər q.
1/6
Bütün şəkillər
890 000 AZN
4 050 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
220 m²
Sahə
5 / 20
mərtəbə
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 220 m²,
Ağ şəhər q.
Tecili satilir Premium bina, diger 20 mertebelerden ferqli olaraq, 2 mertebeli heyet Sakinlerin rahatligi ucun binada butun xidmetler nezerde tutulubdur. Daha etrafli şexside Ofis haqqi 1%
Agentlik
Hər gün: 10:00-22:00
Bakı, Xətai r., Nobel pr. 99
Bütün 54 təklifə baxmaq
№ 6087444
•
Baxış sayı: 142
•
Yeniləndi: 30.04.2026, 10:16
890 000 AZN
4 050 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
220 m²
Sahə
5 / 20
mərtəbə
Emil Həşimov
Vasitəçi (agent)
Premium Estate MMC
Agentlik
Hər gün: 10:00-22:00
Bakı, Xətai r., Nobel pr. 99
Bütün 54 təklifə baxmaq