Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 80 m²,
28 May m.
1/17
Bütün şəkillər
+9 şəkil
285 000 AZN
3 560 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
80 m²
Sahə
14 / 18
mərtəbə
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 80 m²,
28 May m.
28 may metrosu📍 Azadlıq prospekti📍 Sahə: 80 kv Otaq sayi: 3 otaq Mərtəbə: 14 / 18 Qiymət: 285,000 azn
Bakı, Azadlıq prospekti
Bakı, Azadlıq prospekti
Xəritədə bax
Nərimanov r.
28 May m.
Azərbaycan Dillər Universiteti
Bakı Slavyan Universiteti
Dostluq kinoteatrı
Tofiq bey
Vasitəçi (agent)
Avilla Əmlak
Agentlik
24 saat
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 94
Bütün 78 təklifə baxmaq
№ 6085246
•
Baxış sayı: 212
•
Yeniləndi: 10.05.2026, 11:20
285 000 AZN
3 560 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
80 m²
Sahə
14 / 18
mərtəbə
Təmir
Tofiq bey
Vasitəçi (agent)
Avilla Əmlak
Agentlik
24 saat
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 94
Bütün 78 təklifə baxmaq