Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 63 m²,
Nərimanov r.
1/12
Bütün şəkillər
+4 şəkil
263 000 AZN
4 170 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
63 m²
Sahə
10 / 18
mərtəbə
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 63 m²,
Nərimanov r.
📍 Təhsil Nazirliyinin yanı 📍 Qarabağ küçəsi 🛏 2 otaq (studio planlama) 📐 63 m² 🏢 Orta mərtəbə 🛋 Tam əşyalı 📄 Sənəd: Müqavilə 💰 Qiymət: 263.000 AZN 💼 Şirkət haqqı: 1%
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Binəqədi r., Süleyman Sani Axundov küç. 3a
Bütün 40 təklifə baxmaq
№ 6083993
•
Baxış sayı: 206
•
Yeniləndi: 09.05.2026, 16:18
263 000 AZN
4 170 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
63 m²
Sahə
10 / 18
mərtəbə
Təmir
Emlakçi_elçin.az
Vasitəçi (agent)
Rufat Easy Property
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Binəqədi r., Süleyman Sani Axundov küç. 3a
Bütün 40 təklifə baxmaq