Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 93 m²,
Nəsimi r.
1/25
Bütün şəkillər
+17 şəkil
270 000 AZN
2 900 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
93 m²
Sahə
3 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 93 m²,
Nəsimi r.
Salam 3 otaq satlllr das bina yaxsl tamirli Zorgi heykarinin yanl
Bakı, Baklxanov küçəsi 15
Bakı, Baklxanov küçəsi 15
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 21:00
Bakı, Nərimanov r., Atatürk pr. 27
Bütün 61 təklifə baxmaq
№ 6080810
•
Baxış sayı: 151
•
Yeniləndi: 27.04.2026, 18:00
270 000 AZN
2 900 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
93 m²
Sahə
3 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Aqa
Vasitəçi (agent)
Əmlakçı Səidə
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 21:00
Bakı, Nərimanov r., Atatürk pr. 27
Bütün 61 təklifə baxmaq