Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²,
Gənclik m.
1/14
Bütün şəkillər
+6 şəkil
196 000 AZN
3 020 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
65 m²
Sahə
3 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 65 m²,
Gənclik m.
📍Ərazi : Gənclik Mall-ın tam qarşısı 📄 Sənəd : kupça✅ 📐 Sahə : 65 kv 🛋️Otaq sayı : 2 otaq 🏢Mərtəbə : 3/5 🔧Təmir vəziyyəti : əla 💰Qiymət : 196,000 Azn
Agentlik
24 saat
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 94
Bütün 79 təklifə baxmaq
№ 6077998
•
Baxış sayı: 435
•
Yeniləndi: 10.05.2026, 11:23
196 000 AZN
3 020 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
65 m²
Sahə
3 / 5
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Tofiq bey
Vasitəçi (agent)
Avilla Əmlak
Agentlik
24 saat
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 94
Bütün 79 təklifə baxmaq