Alqı-satqı
4 otaqlı yeni tikililər
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 165 m²,
Nəsimi r.
1/19
Bütün şəkillər
+11 şəkil
435 000 AZN
2 640 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
165 m²
Sahə
16 / 21
mərtəbə
Çıxarış
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 165 m²,
Nəsimi r.
Nesimi rayonu Tibb Universitetin yaninda 22 mertebeli binanin 16-ci mertebesinde sahesi 165 kv/m olan qanuni 4 otaqli qaazli kupcali IPOTEKAYA YARARLI pod mayak menzil satilir.Menzilin qiymeti 435000 azn.
Bakı, Səməd Vurğun küç., 75.
Bakı, Səməd Vurğun küç., 75.
Xəritədə bax
Nəsimi r.
ASAN Xidmət №1
Melissa Azadlıq
Tibb Universiteti
Samir m.
Vasitəçi (agent)
NextHome
Agentlik
Hər gün: 09:00-21:00
Bakı, Nərimanov r., Əhməd Rəcəbli küç. 32
Bütün 59 təklifə baxmaq
№ 6074786
•
Baxış sayı: 103
•
Yeniləndi: 25.04.2026, 12:08
435 000 AZN
2 640 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
165 m²
Sahə
16 / 21
mərtəbə
Çıxarış
Samir m.
Vasitəçi (agent)
NextHome
Agentlik
Hər gün: 09:00-21:00
Bakı, Nərimanov r., Əhməd Rəcəbli küç. 32
Bütün 59 təklifə baxmaq