Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 92 m²,
İnşaatçılar m.
1/8
Bütün şəkillər
Elanın müddəti başa çatıb.
256 000 AZN
2 780 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
92 m²
Sahə
9 / 16
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 92 m²,
İnşaatçılar m.
Hesen bey Zerdabi prospektinde, Baki MOLa ve Ziraat bankin lap yaxinliqinda Klassik uslubda temir olunmus gozel menzil. Etrafda saysiz hesabsiz her sahy aid ticart obyektleri. Sehere fusunkar ponarama.surtli lift.
Bakı, Həsən bəy Zərdabi prospekti
Bakı, Həsən bəy Zərdabi prospekti
Xəritədə bax
Yasamal r.
İnşaatçılar m.
№ 6050373
•
Baxış sayı: 121
•
Müddəti başa çatıb: 16.05.2026, 16:22
Elanın müddəti başa çatıb.
256 000 AZN
2 780 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
92 m²
Sahə
9 / 16
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir