Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 117 m²,
Nəsimi r.
1/11
Bütün şəkillər
+3 şəkil
349 000 AZN
2 980 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
117 m²
Sahə
9 / 18
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 117 m²,
Nəsimi r.
Ünvan : İnqilab ( Asan xidmətin arxası ) Sahə : 117 kvm Mərtəbə : 18/9 Otaq : 3 Otaq Sənəd : Kupça Qiymətə bütün əşya və texnika aiddir .( 349.000 AZN ) 1% ofisin xidmet haqqi
Bakı, Həsən Əliyev küç.
Bakı, Həsən Əliyev küç.
Xəritədə bax
Nəsimi r.
ASAN Xidmət №1
Melissa Azadlıq
Neftçi bazası
Tibb Universiteti
İlkin
Vasitəçi (agent)
Real Əmlak Nizami
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Yasamal r., Abdulla Şaiq küç. 189
Bütün 409 təklifə baxmaq
№ 6040199
•
Baxış sayı: 104
•
Yeniləndi: 13.05.2026, 19:04
349 000 AZN
2 980 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
117 m²
Sahə
9 / 18
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
İlkin
Vasitəçi (agent)
Real Əmlak Nizami
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Yasamal r., Abdulla Şaiq küç. 189
Bütün 409 təklifə baxmaq