Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 100 m²,
Bayıl q.
1/10
Bütün şəkillər
+2 şəkil
216 000 AZN
2 160 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
100 m²
Sahə
1 / 2
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 100 m²,
Bayıl q.
Bayılda Aydın Məmmədov küçəsində 3 otaqlı təmirli ev satılır.Sahəsi 100 kv.m.Evin pəncərələri yola baxır.Qaz,su,işıq daimidi.Cıxarışı var.
Agentlik
Hər gün: 10:00-22:00
Bakı, Nəsimi r., Şövqiyar Abdullayev küç. 15X, “AF Hotel City” Plaza
Bütün 106 təklifə baxmaq
№ 6035666
•
Baxış sayı: 294
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 12:43
216 000 AZN
2 160 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
100 m²
Sahə
1 / 2
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Naila
Vasitəçi (agent)
Ulvi City Estate
Agentlik
Hər gün: 10:00-22:00
Bütün 106 təklifə baxmaq