Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 82 m²,
Həzi Aslanov m.
1/12
Bütün şəkillər
+4 şəkil
223 000 AZN
2 720 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
82 m²
Sahə
13 / 20
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 82 m²,
Həzi Aslanov m.
Mənzil Həzi Aslanov metrosu yaxınlığında Gəncə Prospektində Premium binada yerləşir. Mənzil qanuni 2 otaqlıdır, 3 otaqlıya düzəldilib. Qazı suyu işığı daimidir. İstilik sistemi kombidir. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Sənədi Çıxarışdır.
Agentlik
Hər gün: 10:00-21:00
Bakı, Xətai r., İlqar Zülfüqarov küç. 3
Bütün 60 təklifə baxmaq
№ 6022594
•
Baxış sayı: 172
•
Yeniləndi: 07.05.2026, 10:34
223 000 AZN
2 720 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
82 m²
Sahə
13 / 20
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Aslan
Vasitəçi (agent)
West House
Agentlik
Hər gün: 10:00-21:00
Bakı, Xətai r., İlqar Zülfüqarov küç. 3
Bütün 60 təklifə baxmaq