Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 175 m²,
Nərimanov r.
1/14
Bütün şəkillər
+6 şəkil
415 000 AZN
2 370 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
175 m²
Sahə
8 / 16
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 175 m²,
Nərimanov r.
Ipotekaya yararlidir ASAN Xidmet 1 -in Ege Hospitalin Olimpik Starin yaninda Tibb Universitetinin yaninda Qaz su isiq daimidir Infrastruktur baximindan ela yerdedir Nerimanov Genclik 8 Noyabr metrosuna yaxin Ofis haqqi 1 %
Bakı, Səməd Vurğun küç.
Bakı, Səməd Vurğun küç.
Xəritədə bax
Nərimanov r.
ASAN Xidmət №1
Melissa Azadlıq
Tibb Universiteti
Kamran Bəy
Vasitəçi (agent)
RS Real Estate
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 18:00
Bakı, Yasamal r., Hüseyn Cavid pr. 33
Bütün 150 təklifə baxmaq
№ 6017758
•
Baxış sayı: 276
•
Yeniləndi: 06.05.2026, 19:10
415 000 AZN
2 370 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
175 m²
Sahə
8 / 16
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 18:00
Bakı, Yasamal r., Hüseyn Cavid pr. 33
Bütün 150 təklifə baxmaq