Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 101 m²,
Həzi Aslanov m.
1/9
Bütün şəkillər
+1 şəkil
220 000 AZN
2 180 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
101 m²
Sahə
3 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 101 m²,
Həzi Aslanov m.
KUPÇALİ + İPOTEKAYA YARARLI Afrodita sadlig sarayının yani Radnoy 2 otaq mənzil satılır Mənzil əşyalı satılır qaz.su və əşəq daimi İstilik sistemi kombidir Real alıcıya endirim olunacaq XİDMƏT HAQQI 1 %
Agentlik
Hər gün: 10:00-20:00
Bakı, Xətai r., Babək pr.
Bütün 664 təklifə baxmaq
№ 6008039
•
Baxış sayı: 212
•
Yeniləndi: Dünən, 17:39
220 000 AZN
2 180 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
101 m²
Sahə
3 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Samirə xanım
Vasitəçi (agent)
EVA Group "Röyal Əmlak"
Agentlik
Hər gün: 10:00-20:00
Bakı, Xətai r., Babək pr.
Bütün 664 təklifə baxmaq