Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 103 m²,
Bakıxanov q.
1/13
Bütün şəkillər
+5 şəkil
175 000 AZN
1 700 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
103 m²
Sahə
10 / 19
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 103 m²,
Bakıxanov q.
Ünvan “ Razin” - Bakixanov Akkord binası Mərtəbə: 19/10 3 otağa düzəlmə Sənəd: Çıxarış✅(kupça) Əşyalı satılır. elektronika xaric Ətrafında marketler,məktəb binayla üzbəüz. Parkinq binanin altında yerləşir Oyun meydançası da var uşaqlar üçün
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 19:00
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 99
Bütün 184 təklifə baxmaq
№ 5999293
•
Baxış sayı: 382
•
Yeniləndi: 12.05.2026, 14:27
175 000 AZN
1 700 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
103 m²
Sahə
10 / 19
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Asan Əmlak
Vasitəçi (agent)
Asan Əmlak
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 19:00
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 99
Bütün 184 təklifə baxmaq