Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 106 m²,
Qara Qarayev m.
1/4
Bütün şəkillər
292 000 AZN
2 750 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
106 m²
Sahə
6 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 106 m²,
Qara Qarayev m.
Qara Qarayev də yerləşən yeni tikili binada təmirsiz mənzil satılır kupçalı Metronun çıxışı Boyük marketlər geyim mağazalar mövcuddur
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nizami r., Qara Qarayev pr. 77
Bütün 459 təklifə baxmaq
№ 5997373
•
Baxış sayı: 187
•
Yeniləndi: 12.05.2026, 16:21
292 000 AZN
2 750 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
106 m²
Sahə
6 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Nural Bey
Vasitəçi (agent)
Real Əmlak Qarayev
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nizami r., Qara Qarayev pr. 77
Bütün 459 təklifə baxmaq