Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 80 m²,
Yeni Günəşli q.
1/7
Bütün şəkillər
169 000 AZN
2 110 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
80 m²
Sahə
14 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 80 m²,
Yeni Günəşli q.
Ipotekaya yararli . Yeni Gunesli V massivi Fatimeyi Zehra Mescidinin yaninda 17 mertebeli binanin 14-cu mertebesinde qanuni 2 otaqli umumi sahesi 80 kvm olan menzil satilir . su , isiq qaz daimidir . Shirketin xidmet haqqi 1 % teskil edir .
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nəsimi r., Azadlıq pr.
Bütün 395 təklifə baxmaq
№ 5994660
•
Baxış sayı: 400
•
Yeniləndi: Dünən, 14:19
169 000 AZN
2 110 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
80 m²
Sahə
14 / 17
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Nicat bəy
Vasitəçi (agent)
New House Nəsimi
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Nəsimi r., Azadlıq pr.
Bütün 395 təklifə baxmaq