Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 53 m²,
Nərimanov r.
1/12
Bütün şəkillər
+4 şəkil
237 000 AZN
4 470 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
53 m²
Sahə
8 / 16
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 53 m²,
Nərimanov r.
📍Ərazi : Olimpik starın yanı 📄 Sənəd : kupça✅ 📐 Sahə : 53 kv 🛋️Otaq sayı : 2 otaq 🏢Mərtəbə : 8/16 🔧Təmir vəziyyəti : əla 💰Qiymət : 237,000 Azn
Bakı, Yusif Vəzir Çəmənzəmənli küçəsi
Bakı, Yusif Vəzir Çəmənzəmənli küçəsi
Xəritədə bax
Nərimanov r.
ASAN Xidmət №1
Melissa Azadlıq
Neftçi bazası
Tofiq bey
Vasitəçi (agent)
Avilla Əmlak
Agentlik
24 saat
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 94
Bütün 79 təklifə baxmaq
№ 5979139
•
Baxış sayı: 274
•
Yeniləndi: 10.05.2026, 11:22
237 000 AZN
4 470 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
53 m²
Sahə
8 / 16
Agentlik
24 saat
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 94
Bütün 79 təklifə baxmaq