Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m²,
Masazır q.
1/11
Bütün şəkillər
+3 şəkil
61 000 AZN
1 110 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
55 m²
Sahə
6 / 6
mərtəbə
Çıxarış
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m²,
Masazır q.
Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 ün yanında 6 mərtəbəli liftli binananın 6 cı mərtəbəsində sahəsi 55 kv olan 2 otaqlı təmirsiz mənzil satılır.Su, işıq, qaz daimi. Kupçası var. Əlavə məlumat üçün zəng edəbilərsiniz.
Bakı, Qurtuluş 93 Y\K
Bakı, Qurtuluş 93 Y\K
Xəritədə bax
Abşeron r.
Masazır q.
Elan sahibi
Vasitəçi (agent)
Qurtuluş Əmlak Masazır
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 22:00
Xırdalan, Abşeron r., Masazir qəs., Qurtuluş 93 YK, Bina 60
Bütün 58 təklifə baxmaq
№ 5976174
•
Baxış sayı: 540
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 15:19
61 000 AZN
1 110 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
55 m²
Sahə
6 / 6
mərtəbə
Çıxarış
Elan sahibi
Vasitəçi (agent)
Qurtuluş Əmlak Masazır
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 22:00
Xırdalan, Abşeron r., Masazir qəs., Qurtuluş 93 YK, Bina 60
Bütün 58 təklifə baxmaq