Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 156 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
1/13
Bütün şəkillər
+5 şəkil
355 000 AZN
2 280 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
156 m²
Sahə
3 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 156 m²,
Şah İsmayıl Xətai m.
Xetayi metrosunun arxasinda, radnoy 3 otaqli, skvaznoy, temirli, qazli, kupcali menzil satilir. Butun mebel ve texnika menzilde qalir. Yer Merbau parketdir, bahali temirdir. Menzilin planirovkasi cox yaxsidir. Vatsap aktivdir.
Bakı, Kərimov küçəsi 84
Bakı, Kərimov küçəsi 84
Xəritədə bax
Xətai r.
Şah İsmayıl Xətai m.
Yadigar Emlak
Vasitəçi (agent)
Altın Estate
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 23:00
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç.
Bütün 77 təklifə baxmaq
№ 5959603
•
Baxış sayı: 382
•
Yeniləndi: 02.05.2026, 20:57
355 000 AZN
2 280 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
156 m²
Sahə
3 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Yadigar Emlak
Vasitəçi (agent)
Altın Estate
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 23:00
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç.
Bütün 77 təklifə baxmaq