Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 67 m²
1/16
Bütün şəkillər
+8 şəkil
135 000 AZN
2 010 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
67 m²
Sahə
10 / 16
mərtəbə
Təmir
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 67 m²
Mənzil Xırdalanın ən böyük ən elit komplekslərindən biri olan Abşeron City yaşayış kompleksində yerləşir.Orginal 2 otaqlıdır.Qaz su işıq daimidir.Tam etibarlı şirkətdir
Xırdalan, H.Əliyev pr.
Xırdalan, H.Əliyev pr.
Xəritədə bax
Xırdalan
Əlizamin
Vasitəçi (agent)
Əmlak 039
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 00:00
Xırdalan, Abşeron r., Heydər Əliyev pr. 240
Bütün 42 təklifə baxmaq
№ 5958920
•
Baxış sayı: 209
•
Yeniləndi: 10.05.2026, 16:51
135 000 AZN
2 010 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
67 m²
Sahə
10 / 16
mərtəbə
Təmir
Əlizamin
Vasitəçi (agent)
Əmlak 039
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 00:00
Xırdalan, Abşeron r., Heydər Əliyev pr. 240
Bütün 42 təklifə baxmaq