Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 148 m²,
8 Noyabr m.
1/28
Bütün şəkillər
+20 şəkil
460 000 AZN
3 110 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
148 m²
Sahə
17 / 27
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 148 m²,
8 Noyabr m.
Grand Hayat resdience premium bina 24 SAAT mühafizə geniş həyət,3 mərtəbə yeraltı qaraj,6 lift,market,mc donalds. Elit qonşuluq,evro təmir,yaşamaq üçün ideal mənzil. Sənədlər qaydasındadır,kupça var.
Bakı, Tbilisi pr.
Bakı, Tbilisi pr.
Xəritədə bax
Nəsimi r.
8 Noyabr m.
Grand Hayat Residence
Vüsal Bəy
Vasitəçi (agent)
Dost Əmlak 2
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Nəsimi r., Tbilisi pr. 107
Bütün 302 təklifə baxmaq
№ 5876928
•
Baxış sayı: 309
•
Yeniləndi: 12.05.2026, 10:44
460 000 AZN
3 110 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
148 m²
Sahə
17 / 27
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Vüsal Bəy
Vasitəçi (agent)
Dost Əmlak 2
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 19:00
Bakı, Nəsimi r., Tbilisi pr. 107
Bütün 302 təklifə baxmaq