Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 114 m²,
Masazır q.
1/12
Bütün şəkillər
+4 şəkil
128 000 AZN
1 120 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
114 m²
Sahə
4 / 6
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 114 m²,
Masazır q.
Masazir qəsəbəsi qurtulus 93 yashaysh, kompleksində, umumi sahəsi 114,kv m olan, 3 otaqli təmirli mənzil satilir. Mənzil 6 mərtəbəli binanin, 4 cü,mərtəbəsində yerləsir.binanin,kupcasi var. Qiyməti 128.000 azn.
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 21:00
Bakı, Abşeron r., Masazır qəs., Qurtuluş 93
Bütün 84 təklifə baxmaq
№ 5789306
•
Baxış sayı: 1027
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 19:09
128 000 AZN
1 120 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
114 m²
Sahə
4 / 6
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Elvin
Vasitəçi (agent)
Cənub Əmlak
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 21:00
Bakı, Abşeron r., Masazır qəs., Qurtuluş 93
Bütün 84 təklifə baxmaq