Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 112 m²,
Gənclik m.
1/6
Bütün şəkillər
247 000 AZN
2 210 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
112 m²
Sahə
11 / 18
mərtəbə
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 112 m²,
Gənclik m.
Genclik metrosunun yaxinliginda mireli qasqay ve hesen eliyev kucesinin kesismesinde 2 otaqli menzil satilir.Elave melumat ucun elaqe saxlayin
Agentlik
Hər gün: 10:00-20:00
Bakı, Nəsimi r., Kövkəb Səfərəliyeva küç.
Bütün 63 təklifə baxmaq
№ 5783638
•
Baxış sayı: 723
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 13:25
247 000 AZN
2 210 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
112 m²
Sahə
11 / 18
mərtəbə
Emin
Vasitəçi (agent)
El Estate
Agentlik
Hər gün: 10:00-20:00
Bakı, Nəsimi r., Kövkəb Səfərəliyeva küç.
Bütün 63 təklifə baxmaq