Alqı-satqı
2 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 53 m²,
İçəri Şəhər m.
1/7
Bütün şəkillər
145 000 AZN
2 740 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
53 m²
Sahə
1 / 3
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 2 otaqlı köhnə tikili 53 m²,
İçəri Şəhər m.
İcərisəhər metrosu yaxinliginda kohnə tikili binada 1 den 2yə duzəlmə ev satilir.Ev əsyalarla birlikdə satilir.Ofis xidmət haqqi 1% təskil edir.Ətrafli məlumat ucun əlaqə saxlayin.
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Yasamal r., Əsəd Əhmədov küç.
Bütün 596 təklifə baxmaq
№ 5745220
•
Baxış sayı: 938
•
Yeniləndi: 11.05.2026, 17:56
145 000 AZN
2 740 AZN/m²
2 otaqlı
Köhnə tikili
53 m²
Sahə
1 / 3
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Sevda x
Vasitəçi (agent)
Real Əmlak İnşaatçılar
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Yasamal r., Əsəd Əhmədov küç.
Bütün 596 təklifə baxmaq