Alqı-satqı
4 otaqlı yeni tikililər
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 204 m²,
Binəqədi r.
1/6
Bütün şəkillər
350 000 AZN
1 720 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
204 m²
Sahə
3 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 204 m²,
Binəqədi r.
Atatürk parkına yaxın HB GÜVƏN Klinikasının yanı. 4 otaq Ümumi Sahə: 204 Kv👍 Sənəd Çıxarış✅(Kupça) kupcada 175 Kv Mərtəbə: 16/3 Qiymət 350.000 AZN 👍
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 19:00
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 99
Bütün 184 təklifə baxmaq
№ 5722901
•
Baxış sayı: 726
•
Yeniləndi: Dünən, 19:51
350 000 AZN
1 720 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
204 m²
Sahə
3 / 16
mərtəbə
Çıxarış
Asan Əmlak
Vasitəçi (agent)
Asan Əmlak
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 19:00
Bakı, Nərimanov r., Təbriz küç. 99
Bütün 184 təklifə baxmaq